Gea Logo transparantGea Logo transparantGea Logo transparantGea Logo transparant
Menu
  • Nieuws
    • Archief kring nieuws
    • Archief excursies
    • Archief overig nieuws
    • Archief kennis en Info
    • Archief zwerfstenen
    • Archief Bodem en zand
  • Wie zijn we
    • Wie zijn we
    • Contact
    • Locatie
    • Aanmelden
    • Bestuur
    • Privacybeleid
    • Mutatie formulier LVGA
  • Stenen zoeken
    • Stenen zoeken
    • Deelnemersreglement excursies
    • Excursie aanmeldformulier
  • Nieuwsbrief
  • Agenda
✕

Donatie 2023

8 december 2022
donatie, zak geld, contributie

donatie

Gea Donatie 2023

Leen van Duijn
Leen van Duijn

Nu graag overmaken!

Het jaar 2022 loopt ten einde en dan komt het nieuwe jaar 2023 naderbij. Dat betekent weer de jaarlijkse klus voor de penningmeester om de donaties te innen.

De Kring Drenthe heeft momenteel een goede kaspositie. Daarom heeft het bestuur besloten om de kringdonatie te handhaven op € 10,- per donateur/gezin. Bovendien heeft het bestuur van de overkoepelende landelijke Stichting GEA de donatie ook niet verhoogd, voor 2023 bedraagt deze net als vorig jaar € 35,-.

De reguliere donatie voor 2023 blijft zo in totaal € 45,- per donateur/gezin.

Jongeren-donatie              

Het bestuur van de landelijke Stichting GEA heeft de ‘jongeren-donatie’ ingesteld. Deze is bestemd voor jongeren van 15 tot 25 jaar die niet behoren tot een gezin waar de reguliere donatie al van toepassing is.

De jongerendonatie bedraagt voor 2023 € 29,95 per adres (Jongeren-donatie Stichting GEA € 19,95 vermeerderd met donatie Kring Drenthe van € 10,-).

GEA-Kids

Met ingang van 1 juli 2022 zijn de GEA-Kids een zelfstandige werkgroep binnen de Stichting GEA en vallen niet meer onder de Kring Drenthe. De inning van de donatie van de GEA-Kids loopt niet meer via Gea kring Drenthe.

Betaling

Wilt u de genoemde donatie, € 45,- per donateur/gezin of de jongeren-donatie van € 29,95 per adres overmaken op bankrekening nr. NL08INGB0003452494 t.n.v. Penningmeester GEA Kring Drenthe, graag erbij vermelden ‘donatie  2023’ en de naam voor wie u betaalt? Zo mogelijk vóór het einde van 2022.

Tot slot wens ik u allen goede feestdagen en hopelijk weer veel plezier met mineralen, fossielen en zwerfstenen in 2023!

Leen van Duijn

penningmeester

Delen

Laatste kring nieuws

  • Fossielenexcursie zuid-Duitsland, 8 juni
  • Contributie 2024
  • Excursie Tweede Maasvlakte, 7 januari
  • Bezoek Kristalmuseum Borculo, 17 februari
  • Kringavond 15 december – Belazeriet of niet?
  • Hemelvaartexcursie 2024
  • Oprichtingsvergadering

Organisatie

Gea Drenthe is een kring van stichting Geologische aktiviteiten en houdt zich bezig met amateur-geologie
Privacybeleid:
Privacybeleid

Gea Drenthe websites

Facebook Gea Drenthe

Foto archief Gea Drenthe

Twitter Gea Drenthe

Linkpagina

Sitemap Gea Drenthe

Externe links

Zoeken in Gea Drenthe

© 2023 Gea Drenthe

    Neem contact op met Gea Drenthe als je vragen hebt:

    Jouw naam (verplicht)

    Jouw e-mail (verplicht)

    Onderwerp

    Jouw bericht